O programie

Jeśli Twoją drugą Naturą jest natura podróżnika, ale wciąż ją ukrywasz, bo tyle rzeczy ważniejszych,

Jeśli Twoim Marzeniem jest przeżyć przygodę, ale brak Ci impulsu,

to właśnie stworzyliśmy coś dla Ciebie.

Przyłącz się do naszego Programu Arkop Go Partner!

Arkop – Wspieramy naturę, Wspieramy marzenia

Wszystkich naszych Partnerów handlowych – sklepy detaliczne, które kupują nasze produkty i współpracują z nami w tworzeniu marki naszych produktów jak również wszystkie firmy, które do grona naszych Partnerów handlowych pragną dołączyć, zapraszamy do świetnej zabawy oraz do udziału w Programie – Arkop Go Partner!

Każdy, kto dokona zakupów naszych Produktów o wartości co najmniej 100 000 zł, otrzyma Voucher o wartości 5 000 zł, pozwalający na zakup wymarzonej wycieczki zagranicznej w renomowanym biurze podróży. Nie narzucamy Wam, gdzie jechać, tylko pomagamy spełniać Wasze Marzenia.

Ponadto na Uczestników, którzy dokonają zakupów za co najmniej 10 000 zł czekają atrakcyjne Nagrody II , III oraz IV stopnia, czyli Vouchery biura podróży oraz plecaki turystyczne lub polary.

Przyłączcie się do świetnej zabawy. Zagrajcie o nagrody. Kupujcie produkty Arkop.

Arkop – Go Partner!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij